giełda biznesu i nieruchomości
aaaa.jpg
baner yes1.jpg
Aktualności - Miasto
„Szkolenia szansą na rozwój przedsiębiorstwa”
Redakcja: redaktor123
Publikacja: 18.02.2013, wyświetleń: 3592
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
grafika

"Szkolenia szansą na rozwój  przedsiębiorstwa" to projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach  Europejskiego Funduszu Społecznego w oparciu o Priorytet VIII.

Regionalne Kadry Gospodarki; Działanie 8.1.; Rozwój pracowników i  przedsiębiorstw w regionie; Poddziałanie 8.1.1. Wspieranie rozwoju  kwalifikacji zawodowych i doradztwo dla przedsiębiorstw.

 


Projekt skierowany jest do 40-tu mikroprzedsiębiorstw, które posiadają swoją jednostkę organizacyjną na terenie woj. Śląskiego. Do szkoleń, które odbędą się w ramach projektu przystąpić mogą właściciele firm oraz ich pracownicy.

 

W ramach projektu beneficjenci przystąpią do dwóch kursów w ramach danej tematyki szkoleń.Pierwszym będzie „Pozyskiwanie funduszy na rozwój firmy" - w którym wezmą udział wszyscy uczestnicy. Drugi temat uczestnik będzie mógł sobie wybrać z dwóch, tj. „Dobry wizerunek podstawą sukcesu" lub „Planowanie finansowe i fundusze inwestycyjne". Szkolenia odbędą się w Częstochowie.Celem projektu jest zwiększenie konkurencyjności firm przystępujących do szkolenia oraz podniesienie kwalifikacji uczestników w zakresie pozyskiwania funduszy na rozwój firmy, prowadzenia działań związanych z promocją i PR oraz planowania finansowego i analiz inwestycyjnych.

 

Bezpłatne szkolenia dla mikroprzedsiębiorstw z woj. śląskiego. Tematyka szkoleń:
- Pozyskiwanie funduszy na rozwój firmy,
- Dobry wizerunek firmy podstawą sukcesu,
- Planowanie finansowe i analizy inwestycyjne

 

Kandydaci mogą składać dokumenty rekrutacyjne, dostępne na stronie internetowej www.rozwoj-slaskie.custommedia.pl drogą mailową lub zapisywać się telefonicznie pod numerem: 0 515 854 405.

 

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
ESSC ZF TRW_rekrutujemy.jpg